دربارهء ما
انتشار این نشریه از سال 1359 با دستگاه‌های ساده پلی کپی در شهرستان ایرانشهر آغاز شد. عمده‌ترین هدف آن کمک به رشد و شکوفائی استعداد‌ها و ارتقاء آگاهی‌های اسلامی و انقلابی کودکان 8 تا 15 ساله استان سیستان و بلوچستان بود.
حدود سه سال بیشتر، طول نکشید که به علت افزایش چشمگیر مخاطبان و مشتاقان و علاقمندان به این نشریه، امکانات ساده چاپی و حتی امکانات و تجهیزات چاپخانه‌های موجود در استان، جوابگوی شمارگان رو به تزاید مجله نبودند لذا انتشار آن به کرمان و سپس تهران انتقال یافت.
این نشریه در طول سال‌های متمادی انتشارش فراز و نشیب‌های زیادی را طی نموده است و با مشکلات و کمبودها و نارسائی‌های بسیاری که خاص مناطق محروم می‌باشد، مواجه بوده است. در مقاطعی از این دوران(سال72-71) شمارگان انتشار این نشریه به مرز 40000 نسخه در ماه رسیده است. از اوایل سال 1379 با توسعه، تجهیز و تقویت چاپخانه‌های استان، کار انتشار نشریه به شهرستان زاهدان انتقال یافت.
به حول و قوه الهی و با استقبال و اشتیاق فراوان مخاطبین و علاقمندان بی‌شمار این نشریه در سال‌های اخیر(1392-1391) به لحاظ کمی و کیفی روند رو به رشدی را طی نموده است.
مجله کودک مسلمان بلوچ در بخش کودک(40 سال) و در بخش نوجوان(10سال) مشغول به فعالیت و در حال چاپ می‌باشد.
این مجله‌ها با استفاده از ظرفیت‌های شاعران و نویسندگان استانی از بخش‌های متنوع تشکیل شده از جمله: داستان، شعر، علمی، آثار شما، نقاشی‌های بچه‌ها، توصیه‌های پزشکی و آموزشی(کامپیوتر و کاردستی) بخش‌های مهارت‌های زندگی و معرفی نخبگان ورزشی و پژوهشی استان و...  با شمارگانی قریب 30000 جلد برای خیل عظیم کودکان و نوجوانان مشتاق و علاقمند و خونگرم سیستان و بلوچستان منتشر می‌گردد.
برای هرگونه یاری و همکاری کسانی که می‌توانند ما را در تقویت کمی و کیفی این نشریه یاری دهند آماده می‌باشیم.